У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6607 Київ — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Коростень номер 6607 відправляється зі станції Київ-Пас. о 09.17 і прибуває на станцію Коростень о 12.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6607 Київ - Коростень пролягає по таким станціям як Святошин, Лісова Буча, Кичеєве, Бородянка, Піски, Пенизевичі, Головки, Чоповичі, Новаки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Київ-Пас. – Коростень складає 55.00 гривень. Відстань між станціями – 171.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В зв'язку із проведенням колійних робіт, з 01 по 19 липня 2024 року змінюється розклад руху приміського поїзда №6607 Київ-Пас.(прим.) – Коростень: Київ-Пас.(прим.) відправлення 09.17 Караваєві Дачі 09.24- 09.25 Київ-Волинський4 09.30-09.32 З.п.Борщагівка 09.36-09.37 Святошин 09.42-09.45 Новобіличі 09.49-09.49,5 Біличі 09.52-09.53 Ірпінь 10.00-10.01 Лісова Буча 10.04,5-10.06,5 Буча 10.09-10.10 Склозавод 10.13-10.14 Ворзель 10.17-10.18 Кічеєве 10.21-10.21,5 Немішаєве 10.25-10.26 Клавдієво 10.32-10.33 Макійчукове 10.37,5- 10.38 Бородянка 10.43-10.44 Хутір Гай 10.48-10.48,5 Загальці 10.52,5- 10.53 Спартак 10.57-10.58 Пісківка 11.10,5-11.12 Тетерів 11.18-11.22 Макалевичі 11.27-11.28 Ірша 11.35-11.36 Пенизевичі 11.43-11.44 Щебзавод 11.48-11.49 Малин 11.54-11.56 Пиріжківський 12.01- 12.02 Головки 12.08-12.09 Тишів 12.14-12.15 Йосипівка 12.19-12.20 З.п. 130 км 12.23-12.24 Чоповичі 12.27-12.28 Мелені 12.34-12.35 З.п. 140 км 12.38-12.39 Стремигород 12.42-12.43 Новаки 12.46-12.47 Шатрище 12.51-12.52 Древлянка 12.56-12.57 Коростень прибуття 13.02. В зв`язку з виконання робіт з капітального ремонту на перегоні Спартак – Тетерів встановлюється розклад руху приміського поїзда в добу 20 та 21 липня 2024: № 6607 Київ-Пас. – Коростень. Київ-Пас.(прим.) 09.17 Караваєві Дачі 09.24-09.25 Київ-Волинський 09.30-09.32 З.п.Борщагівка 09.36-09.37 Святошин 09.42-09.45 Новобіличі 09.49-09.49,5 Біличі 09.52-09.53 Ірпінь 10.00- 10.01 Лісова Буча 10.04,5-10.06,5 Буча 10.09-10.10 Склозавод 10.13-10.14 Ворзель 10.17-10.18 Кічеєве 10.21-10.21,5 Немішаєве 10.25-10.26 Клавдієво 10.32-10.33 Макійчукове 10.37,5-10.38 Бородянка 10.43-10.44 Хутір Гай 10.48-10.48,5 Загальці 10.52,5-10.53 Спартак 10.57-10.58 Пісківка 11.08,5-11.10 Тетерів 11.15-11.18 Макалевичі 11.23-11.24 Ірша 11.31-11.32 Пенизевичі 11.39-11.40 Щебзавод 11.44-11.45 Малин 11.50-11.52 Пиріжківський 11.57-11.58 Головки 12.04- 12.05 Тишів 12.10-12.11 Йосипівка 12.15-12.16 З.п. 130 км 12.19-12.20 Чоповичі 12.23-12.24 Мелені 12.30-12.31 З.п. 14

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 09.17
Караваєві Дачі 09.24 1 хв  09.25 7 хв 
Київ-Волинський 09.30 2 хв  09.32 13 хв 
Борщагівка 09.36 1 хв  09.37 19 хв 
Святошин 09.42 3 хв  09.45 25 хв 
Новобіличі 09.49 1 хв  09.50 32 хв 
Біличі 09.52 1 хв  09.53 35 хв 
Ірпінь 10.00 1 хв  10.01 43 хв 
Лісова Буча 10.05 2 хв  10.07 48 хв 
Буча 10.09 1 хв  10.10 52 хв 
Склозаводська 10.13 1 хв  10.14 56 хв 
Ворзель 10.17 1 хв  10.18 1 г 
Кичеєве 10.21 1 хв  10.22 1 г  4 хв 
Немішаєве 10.25 1 хв  10.26 1 г  8 хв 
Клавдієве 10.32 1 хв  10.33 1 г  15 хв 
Макійчукове 10.38 1 хв  10.38 1 г  21 хв 
Бородянка 10.43 1 хв  10.44 1 г  26 хв 
Хутір Гай 10.48 1 хв  10.49 1 г  31 хв 
Загальці 10.53 1 хв  10.53 1 г  36 хв 
Спартак 10.57 1 хв  10.58 1 г  40 хв 
Піски 11.06 2 хв  11.08 1 г  49 хв 
Тетерів 11.12 2 хв  11.14 1 г  55 хв 
Макалевичі 11.19 1 хв  11.20 2 г  2 хв 
Ірша 11.27 1 хв  11.28 2 г  10 хв 
Пенизевичі 11.35 1 хв  11.36 2 г  18 хв 
Щебзавод 11.40 1 хв  11.41 2 г  23 хв 
Малин 11.46 2 хв  11.48 2 г  29 хв 
Пиріжківський 11.53 1 хв  11.54 2 г  36 хв 
Головки 12.00 1 хв  12.01 2 г  43 хв 
Тишів 12.06 1 хв  12.07 2 г  49 хв 
Йосипівка 12.11 1 хв  12.12 2 г  54 хв 
130 Км 12.15 1 хв  12.16 2 г  58 хв 
Чоповичі 12.19 1 хв  12.20 3 г  2 хв 
Мелені 12.26 1 хв  12.27 3 г  9 хв 
140 Км 12.30 1 хв  12.31 3 г  13 хв 
Стремигород 12.34 1 хв  12.35 3 г  17 хв 
Новаки 12.38 1 хв  12.39 3 г  21 хв 
Шатрище 12.43 1 хв  12.44 3 г  26 хв 
Древлянка 12.48 1 хв  12.49 3 г  31 хв 
Коростень 12.54 3 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6607 Київ-Пас. — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031