У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6621 Святошин — Тетерів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Святошин - Тетерів номер 6621 відправляється зі станції Святошин о 19.12 і прибуває на станцію Тетерів о 20.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6621 Святошин - Тетерів пролягає по таким станціям як Новобіличі, Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Кичеєве, Немішаєве, Клавдієве, Макійчукове, Бородянка, Хутір Гай, Загальці, Спартак, Піски.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Святошин – Тетерів складає 32.99 гривень. Відстань між станціями – 81.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 19.12
Новобіличі 19.16 1 хв  19.17 4 хв 
Біличі 19.20 1 хв  19.21 8 хв 
Ірпінь 19.28 1 хв  19.29 16 хв 
Лісова Буча 19.32 2 хв  19.34 20 хв 
Буча 19.37 1 хв  19.38 25 хв 
Склозаводська 19.41 1 хв  19.42 29 хв 
Ворзель 19.45 1 хв  19.46 33 хв 
Кичеєве 19.48 1 хв  19.49 36 хв 
Немішаєве 19.53 16 хв  20.09 41 хв 
Клавдієве 20.17 1 хв  20.18 1 г  5 хв 
Макійчукове 20.22 1 хв  20.23 1 г  10 хв 
Бородянка 20.28 1 хв  20.29 1 г  16 хв 
Хутір Гай 20.32 1 хв  20.33 1 г  20 хв 
Загальці 20.37 1 хв  20.38 1 г  25 хв 
Спартак 20.42 1 хв  20.43 1 г  30 хв 
Піски 20.51 1 хв  20.52 1 г  39 хв 
Тетерів 20.56 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6621 Святошин — Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930