У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Потіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Потіївка:

Актуальний розклад електричок по станції Потіївка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Потіївка з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Київ-Пас., Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 27 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Фастів-1, Унава. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Потіївка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фастів-1 - Житомир, Житомир - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Потіївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6491 Фастів Житомир 05.03 1 хв  05.04 Курсує щоденно - переглянути
7034* Житомир Київ 09.47 1 хв  09.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
7035 Київ Житомир 18.01 1 хв  18.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6492 Житомир Фастів 22.26 1 хв  22.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Потіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Потіївка