У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6491 Фастів — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фастів - Житомир номер 6491 відправляється зі станції Фастів-1 о 04.47 і прибуває на станцію Житомир о 07.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6491 Фастів - Житомир пролягає по таким станціям як Унава, Скригалівка, Ставище, Липняк, Лотос, 62 Км, Івниця, 82 Км, Станишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Фастів-1 – Житомир складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 102.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 04.47
Потіївка 04.57 1 хв  04.58 10 хв 
Унава 05.05 1 хв  05.06 18 хв 
Нова Волиця 05.10 1 хв  05.11 23 хв 
Скригалівка 05.15 1 хв  05.16 28 хв 
Волиця 05.21 1 хв  05.22 34 хв 
Ставище 05.28 1 хв  05.29 41 хв 
Корнин 05.36 1 хв  05.37 49 хв 
Липняк 05.42 1 хв  05.43 55 хв 
Скочище 05.52 1 хв  05.53 1 г  5 хв 
Лотос 05.58 1 хв  05.59 1 г  11 хв 
Яроповичі 06.04 1 хв  06.05 1 г  17 хв 
62 Км 06.12 1 хв  06.13 1 г  25 хв 
Степок 06.19 1 хв  06.20 1 г  32 хв 
Івниця 06.25 1 хв  06.26 1 г  38 хв 
Града 06.33 1 хв  06.34 1 г  46 хв 
82 Км 06.38 1 хв  06.39 1 г  51 хв 
Ліщин 06.43 1 хв  06.44 1 г  56 хв 
Станишівка 06.50 6 хв  06.56 2 г  3 хв 
Нова Бистра 07.02 1 хв  07.03 2 г  15 хв 
Житомир 07.10 2 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6491 Фастів-1 — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930