У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6491 Фастів — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фастів - Житомир номер 6491 відправляється зі станції Фастів-1 о 04.53 і прибуває на станцію Житомир о 07.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6491 Фастів - Житомир пролягає по таким станціям як Унава, Скригалівка, Ставище, Липняк, Лотос, 62 Км, Івниця, 82 Км, Станишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 04.53
Потіївка 05.03 1 хв  05.04 10 хв 
Унава 05.11 1 хв  05.12 18 хв 
Нова Волиця 05.16 1 хв  05.17 23 хв 
Скригалівка 05.21 1 хв  05.22 28 хв 
Волиця 05.27 1 хв  05.28 34 хв 
Ставище 05.34 1 хв  05.35 41 хв 
Корнин 05.42 1 хв  05.43 49 хв 
Липняк 05.48 1 хв  05.49 55 хв 
Скочище 05.58 1 хв  05.59 1 г  5 хв 
Лотос 06.04 1 хв  06.05 1 г  11 хв 
Яроповичі 06.10 1 хв  06.11 1 г  17 хв 
62 Км 06.18 1 хв  06.19 1 г  25 хв 
Степок 06.25 1 хв  06.26 1 г  32 хв 
Івниця 06.31 1 хв  06.32 1 г  38 хв 
Града 06.39 1 хв  06.40 1 г  46 хв 
82 Км 06.44 1 хв  06.45 1 г  51 хв 
Ліщин 06.49 1 хв  06.50 1 г  56 хв 
Станишівка 06.56 1 хв  06.57 2 г  3 хв 
Нова Бистра 07.03 1 хв  07.04 2 г  10 хв 
Житомир 07.10 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6491 Фастів-1 — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031