У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7034 Житомир — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Житомир - Київ номер 7034 відправляється зі станції Житомир о 07.35 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7034 Житомир - Київ пролягає по таким станціям як Ліщин, Івниця, Яроповичі, Липняк, Волиця, Унава, Сорочий Брід, Боярка, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 07.35
Нова Бистра 07.41 1 хв  07.42 6 хв 
Станишівка 07.47 1 хв  07.48 12 хв 
Ліщин 07.54 1 хв  07.55 19 хв 
82 Км 08.00 1 хв  08.01 25 хв 
Града 08.05 1 хв  08.06 30 хв 
Івниця 08.13 1 хв  08.14 38 хв 
Степок 08.19 1 хв  08.20 44 хв 
62 Км 08.26 1 хв  08.27 51 хв 
Яроповичі 08.34 1 хв  08.35 59 хв 
Лотос 08.40 1 хв  08.41 1 г  5 хв 
Скочище 08.46 5 хв  08.51 1 г  11 хв 
Липняк 09.00 1 хв  09.01 1 г  25 хв 
Корнин 09.06 1 хв  09.07 1 г  31 хв 
Ставище 09.14 1 хв  09.15 1 г  39 хв 
Волиця 09.21 1 хв  09.22 1 г  46 хв 
Скригалівка 09.27 1 хв  09.28 1 г  52 хв 
Нова Волиця 09.32 1 хв  09.33 1 г  57 хв 
Унава 09.37 1 хв  09.38 2 г  2 хв 
Потіївка 09.44 1 хв  09.45 2 г  9 хв 
Фастів-1 09.56 2 хв  09.58 2 г  21 хв 
Сорочий Брід 10.07 1 хв  10.08 2 г  32 хв 
Мотовилівка 10.22 9 хв  10.31 2 г  47 хв 
Васильків-1 10.41 1 хв  10.42 3 г  6 хв 
Боярка 10.54 11 хв  11.05 3 г  19 хв 
Тарасівка 11.08 2 хв  11.10 3 г  33 хв 
Вишневе 11.16 1 хв  11.17 3 г  41 хв 
Київ-Волинський 11.23 1 хв  11.24 3 г  48 хв 
Караваєві Дачі 11.28 1 хв  11.29 3 г  53 хв 
Київ-Пас. 11.35 4 г 

У розкладі поїзда 7034 Житомир — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930