У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7034 Житомир — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Житомир - Київ номер 7034 відправляється зі станції Житомир о 05.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7034 Житомир - Київ пролягає по таким станціям як Станишівка, 82 Км, Івниця, 62 Км, Лотос, Липняк, Ставище, Скригалівка, Унава, Фастів-1, Тарасівка, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 05.10
Нова Бистра 05.16 1 хв  05.17 6 хв 
Станишівка 05.23 1 хв  05.24 13 хв 
Ліщин 05.30 1 хв  05.31 20 хв 
82 Км 05.36 1 хв  05.37 26 хв 
Града 05.41 1 хв  05.42 31 хв 
Івниця 05.49 1 хв  05.50 39 хв 
Степок 05.55 1 хв  05.56 45 хв 
62 Км 06.02 1 хв  06.03 52 хв 
Яроповичі 06.10 1 хв  06.11 1 г 
Лотос 06.16 1 хв  06.17 1 г  6 хв 
Скочище 06.22 1 хв  06.23 1 г  12 хв 
Липняк 06.32 1 хв  06.33 1 г  22 хв 
Корнин 06.38 1 хв  06.39 1 г  28 хв 
Ставище 06.46 1 хв  06.47 1 г  36 хв 
Волиця 06.53 1 хв  06.54 1 г  43 хв 
Скригалівка 06.59 1 хв  07.00 1 г  49 хв 
Нова Волиця 07.04 1 хв  07.05 1 г  54 хв 
Унава 07.09 1 хв  07.10 1 г  59 хв 
Потіївка 07.16 1 хв  07.17 2 г  6 хв 
Фастів-1 07.30 2 хв  07.32 2 г  20 хв 
Боярка 08.17 1 хв  08.18 3 г  7 хв 
Тарасівка 08.21 2 хв  08.23 3 г  11 хв 
Вишневе 08.27 1 хв  08.28 3 г  17 хв 
Київ-Волинський 08.36 5 хв  08.41 3 г  26 хв 
Караваєві Дачі 08.45 1 хв  08.46 3 г  35 хв 
Київ-Пас. 08.52 3 г  42 хв 

У розкладі поїзда 7034 Житомир — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28