У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7034 Житомир — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Житомир - Київ номер 7034 відправляється зі станції Житомир о 07.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7034 Житомир - Київ пролягає по таким станціям як Ліщин, Івниця, Яроповичі, Липняк, Волиця, Унава, Сорочий Брід, Боярка, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 07.40
Нова Бистра 07.46 1 хв  07.47 6 хв 
Станишівка 07.53 1 хв  07.54 13 хв 
Ліщин 08.00 1 хв  08.01 20 хв 
82 Км 08.06 1 хв  08.07 26 хв 
Града 08.11 1 хв  08.12 31 хв 
Івниця 08.19 1 хв  08.20 39 хв 
Степок 08.25 1 хв  08.26 45 хв 
62 Км 08.32 1 хв  08.33 52 хв 
Яроповичі 08.40 1 хв  08.41 1 г 
Лотос 08.46 1 хв  08.47 1 г  6 хв 
Скочище 08.52 1 хв  08.53 1 г  12 хв 
Липняк 09.02 1 хв  09.03 1 г  22 хв 
Корнин 09.08 1 хв  09.09 1 г  28 хв 
Ставище 09.16 1 хв  09.17 1 г  36 хв 
Волиця 09.23 1 хв  09.24 1 г  43 хв 
Скригалівка 09.29 1 хв  09.30 1 г  49 хв 
Нова Волиця 09.34 1 хв  09.35 1 г  54 хв 
Унава 09.39 1 хв  09.40 1 г  59 хв 
Потіївка 09.46 1 хв  09.47 2 г  6 хв 
Фастів-1 09.56 10 хв  10.06 2 г  16 хв 
Сорочий Брід 10.15 1 хв  10.16 2 г  35 хв 
Мотовилівка 10.25 1 хв  10.26 2 г  45 хв 
Васильків-1 10.35 1 хв  10.36 2 г  55 хв 
Боярка 10.48 1 хв  10.49 3 г  8 хв 
Тарасівка 10.52 1 хв  10.53 3 г  12 хв 
Вишневе 10.59 1 хв  11.00 3 г  19 хв 
Київ-Волинський 11.06 1 хв  11.07 3 г  26 хв 
Караваєві Дачі 11.11 1 хв  11.12 3 г  31 хв 
Київ-Пас. 11.18 3 г  38 хв 

У розкладі поїзда 7034 Житомир — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031