У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6492 Житомир — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6492 сполученням Житомир - Фастів-1 відправляється зі станції Житомир о 07.38 і прибуває на станцію Фастів-1 о 09.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Станишівка, 82 Км, Івниця, 62 Км, Лотос, Липняк, Ставище, Скригалівка, Унава.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 07.38
Нова Бистра 07.44 1 хв  07.45 6 хв 
Станишівка 07.51 1 хв  07.52 13 хв 
Ліщин 07.58 1 хв  07.59 20 хв 
82 Км 08.04 1 хв  08.05 26 хв 
Града 08.09 1 хв  08.10 31 хв 
Івниця 08.17 1 хв  08.18 39 хв 
Степок 08.23 1 хв  08.24 45 хв 
62 Км 08.30 1 хв  08.31 52 хв 
Яроповичі 08.38 1 хв  08.39 1 г 
Лотос 08.44 1 хв  08.45 1 г  6 хв 
Скочище 08.50 1 хв  08.51 1 г  12 хв 
Липняк 09.00 1 хв  09.01 1 г  22 хв 
Корнин 09.06 1 хв  09.07 1 г  28 хв 
Ставище 09.14 1 хв  09.15 1 г  36 хв 
Волиця 09.21 1 хв  09.22 1 г  43 хв 
Скригалівка 09.27 1 хв  09.28 1 г  49 хв 
Нова Волиця 09.32 1 хв  09.33 1 г  54 хв 
Унава 09.37 1 хв  09.38 1 г  59 хв 
Потіївка 09.44 1 хв  09.45 2 г  6 хв 
Фастів-1 09.55 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6492 Житомир — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031