У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6492 Житомир — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Житомир - Фастів номер 6492 відправляється зі станції Житомир о 20.19 і прибуває на станцію Фастів-1 о 22.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6492 Житомир - Фастів пролягає по таким станціям як Станишівка, 82 Км, Івниця, 62 Км, Лотос, Липняк, Ставище, Скригалівка, Унава.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 20.19
Нова Бистра 20.26 1 хв  20.27 7 хв 
Станишівка 20.33 1 хв  20.34 14 хв 
Ліщин 20.40 1 хв  20.41 21 хв 
82 Км 20.46 1 хв  20.47 27 хв 
Града 20.51 1 хв  20.52 32 хв 
Івниця 20.59 1 хв  21.00 40 хв 
Степок 21.05 1 хв  21.06 46 хв 
62 Км 21.12 1 хв  21.13 53 хв 
Яроповичі 21.20 1 хв  21.21 1 г  1 хв 
Лотос 21.26 1 хв  21.27 1 г  7 хв 
Скочище 21.32 1 хв  21.33 1 г  13 хв 
Липняк 21.42 1 хв  21.43 1 г  23 хв 
Корнин 21.48 1 хв  21.49 1 г  29 хв 
Ставище 21.56 1 хв  21.57 1 г  37 хв 
Волиця 22.03 1 хв  22.04 1 г  44 хв 
Скригалівка 22.09 1 хв  22.10 1 г  50 хв 
Нова Волиця 22.14 1 хв  22.15 1 г  55 хв 
Унава 22.19 1 хв  22.20 2 г 
Потіївка 22.26 1 хв  22.27 2 г  7 хв 
Фастів-1 22.37 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6492 Житомир — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031