У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6492 Житомир — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Житомир - Фастів номер 6492 відправляється зі станції Житомир о 20.35 і прибуває на станцію Фастів-1 о 22.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6492 Житомир - Фастів пролягає по таким станціям як Станишівка, 82 Км, Івниця, 62 Км, Лотос, Липняк, Ставище, Скригалівка, Унава.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Житомир – Фастів-1 складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 101.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 20.35
Нова Бистра 20.42 1 хв  20.43 7 хв 
Станишівка 20.49 4 хв  20.53 14 хв 
Ліщин 20.59 1 хв  21.00 24 хв 
82 Км 21.05 1 хв  21.06 30 хв 
Града 21.10 1 хв  21.11 35 хв 
Івниця 21.18 1 хв  21.19 43 хв 
Степок 21.24 1 хв  21.25 49 хв 
62 Км 21.31 1 хв  21.32 56 хв 
Яроповичі 21.39 1 хв  21.40 1 г  4 хв 
Лотос 21.45 1 хв  21.46 1 г  10 хв 
Скочище 21.51 1 хв  21.52 1 г  16 хв 
Липняк 22.01 1 хв  22.02 1 г  26 хв 
Корнин 22.07 1 хв  22.08 1 г  32 хв 
Ставище 22.15 1 хв  22.16 1 г  40 хв 
Волиця 22.22 1 хв  22.23 1 г  47 хв 
Скригалівка 22.28 1 хв  22.29 1 г  53 хв 
Нова Волиця 22.33 1 хв  22.34 1 г  58 хв 
Унава 22.38 1 хв  22.39 2 г  3 хв 
Потіївка 22.45 1 хв  22.46 2 г  10 хв 
Фастів-1 22.56 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6492 Житомир — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930