У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шепетівка-Подільська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шепетівка-Подільська:

Актуальний розклад електричок по станції Шепетівка-Подільська містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шепетівка-Подільська з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Шепетівка, Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 37 хв до пункту призначення Ланівці. Найближчі станції та зупинні пункти Шепетівка, Ім. П'яскорського, 4 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шепетівка-Подільська відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Хмельницький, Шепетівка - Ланівці, Ланівці - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шепетівка-Подільська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 04.10 1 хв  04.11 Курсує щоденно - переглянути
6222 Ланівці Шепетівка 06.39 2 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6221 Шепетівка Ланівці 08.48 2 хв  08.50 Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 16.30 2 хв  16.32 Курсує щоденно - переглянути
6372 Хмельницький Шепетівка 20.44 1 хв  20.45 Курсує щоденно - переглянути
6223 Шепетівка Ланівці 21.35 2 хв  21.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шепетівка-Подільська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шепетівка-Подільська