У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шепетівка-Подільська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шепетівка-Подільська:

Актуальний розклад електричок по станції Шепетівка-Подільська містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шепетівка-Подільська з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Шепетівка, Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 15 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Шепетівка, Ім. П'яскорського, 4 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шепетівка-Подільська відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Хмельницький, Шепетівка - Ланівці, Ланівці - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шепетівка-Подільська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 04.05 1 хв  04.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6222 Ланівці Шепетівка 06.39 2 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6221 Шепетівка Ланівці 09.02 2 хв  09.04 Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 16.21 2 хв  16.23 Курсує щоденно - переглянути
6223 Шепетівка Ланівці 21.12 2 хв  21.14 Курсує щоденно - переглянути
6372 Хмельницький Шепетівка 21.06 9 хв  21.15 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шепетівка-Подільська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шепетівка-Подільська