У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Софіївка,Черкаська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Софіївка:

Актуальний розклад електричок по станції Софіївка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Софіївка з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Помічна, Капітанівка, Виска. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 33 хв до пункту призначення Виска. Найближчі станції та зупинні пункти Червоний Хутір, Берегова, Дачна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Софіївка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Виска - Ім. Тараса Шевченка, Капітанівка - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Софіївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402 Капітанівка Ім. Тараса Шевченка 06.50 1 хв  06.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6402 Виска Ім. Тараса Шевченка 06.50 1 хв  06.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6403 Ім. Тараса Шевченка Помічна 08.51 1 хв  08.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404 Помічна Ім. Тараса Шевченка 15.15 1 хв  15.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Капітанівка 21.20 13 хв  21.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Виска 21.20 13 хв  21.33 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Софіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Софіївка,Черкаська обл.