У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Софіївка,Черкаська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Софіївка:

Актуальний розклад електричок по станції Софіївка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Софіївка з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Помічна, Виска. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 10 хв до пункту призначення Виска. Найближчі станції та зупинні пункти Червоний Хутір, Берегова, Дачна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Софіївка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Виска - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Софіївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402 Виска Ім. Тараса Шевченка 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6403* Ім. Тараса Шевченка Помічна 08.53 1 хв  08.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404* Помічна Ім. Тараса Шевченка 15.19 1 хв  15.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Виска 21.09 1 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Софіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Софіївка,Черкаська обл.