У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стронське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стронське:

Актуальний розклад електричок по станції Стронське містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Стронське з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Яреськи, Полтава-Південна, Лубни, Ромодан. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 37 хв до пункту призначення Ромодан. Найближчі станції та зупинні пункти Лубни, Вили. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Стронське відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Полтава-Південна, Яреськи - Гребінка, Гребінка - Лубни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стронське відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Стронське - Полтава від 43.00 грн. (146.2 км)

  • Стронське - Гребінка від 20.00 грн. (34.6 км)

  • Стронське - Миргород від 25.00 грн. (63.6 км)

  • Стронське - Лубни від 15.00 грн. (6.3 км)

  • Стронське - Ромодан від 20.00 грн. (40.0 км)

  • Стронське - Яреськи від 29.00 грн. (89.8 км)

  • Стронське - Решетилівка від 35.50 грн. (117.4 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6361* Ромодан Гребінка 06.44 1 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
6364-6726* Гребінка Яреськи 09.33 1 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6721-6363* Полтава Гребінка 12.19 1 хв  12.20 Курсує щоденно - переглянути
6366-6728* Гребінка Полтава 14.53 1 хв  14.54 Курсує щоденно - переглянути
6723-6365* Яреськи Гребінка 15.22 1 хв  15.23 Курсує щоденно - переглянути
6368 Гребінка Лубни 18.13 1 хв  18.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6367* Лубни Гребінка 19.19 1 хв  19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6370* Гребінка Ромодан 21.36 1 хв  21.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Стронське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стронське