У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Турія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Турія:

Актуальний розклад електричок по станції Турія містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Турія з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Помічна, Виска. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 21 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Новомиргород, Радгоспна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Турія відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Помічна, Виска - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Турія відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402 Виска Ім. Тараса Шевченка 05.39 1 хв  05.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6402 Помічна Ім. Тараса Шевченка 05.39 1 хв  05.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6403 Ім. Тараса Шевченка Помічна 09.55 2 хв  09.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404 Помічна Ім. Тараса Шевченка 14.10 1 хв  14.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Виска 22.20 1 хв  22.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Помічна 22.20 1 хв  22.21 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Турія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Турія