У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Велика Бігань
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Велика Бігань:

Актуальний розклад електричок по станції Велика Бігань містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Велика Бігань з такими станціями і населеними пунктами як Батьово, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 13 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Берегове, Косини. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Велика Бігань відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Королеве - Батьово, Чоп - Королеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Велика Бігань відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6577 Королеве Батьово 05.06 1 хв  05.07 Курсує щоденно - переглянути
6578 Чоп Королеве 10.37 1 хв  10.38 Курсує щоденно - переглянути
6581 Королеве Батьово 16.40 1 хв  16.41 Курсує щоденно - переглянути
6582-6581 Батьово Королеве 20.12 1 хв  20.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Велика Бігань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Велика Бігань