У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6578 Батьово — Королеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Батьово - Королеве номер 6578 відправляється зі станції Батьово о 10.10 і прибуває на станцію Королеве о 12.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6578 Батьово - Королеве пролягає по таким станціям як Батрадь, Косини, Велика Бігань, Берегове, Велика Бакта, Боржава, Добросілля, Четове, Вилок, Нове Село, Фанчиково, Виноградів-Закарпатський, Чорна Гора.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Батьово – Королеве складає 58.00 гривень. Відстань між станціями – 104.9 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Батьово 10.10
Батрадь 10.20 1 хв  10.21 10 хв 
Косини 10.29 1 хв  10.30 19 хв 
Велика Бігань 10.42 1 хв  10.43 32 хв 
Берегове 10.51 2 хв  10.53 41 хв 
Велика Бакта 11.00 1 хв  11.01 50 хв 
Боржава 11.09 1 хв  11.10 59 хв 
Добросілля 11.16 1 хв  11.17 1 г  6 хв 
Четове 11.25 1 хв  11.26 1 г  15 хв 
Вилок 11.33 1 хв  11.34 1 г  23 хв 
Нове Село 11.43 1 хв  11.44 1 г  33 хв 
Фанчиково 11.52 1 хв  11.53 1 г  42 хв 
Виноградів-Закарпатський 12.07 2 хв  12.09 1 г  57 хв 
Чорна Гора 12.19 1 хв  12.20 2 г  9 хв 
Королеве 12.32 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6578 Батьово — Королеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930