У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6581 Королеве — Батьово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Королеве - Батьово номер 6581 відправляється зі станції Королеве о 15.15 і прибуває на станцію Батьово о 17.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6581 Королеве - Батьово пролягає по таким станціям як Чорна Гора, Виноградів-Закарпатський, Фанчиково, Нове Село, Вилок, Четове, Добросілля, Боржава, Велика Бакта, Берегове, Велика Бігань, Косини, Батрадь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Королеве 15.15
Чорна Гора 15.25 1 хв  15.26 10 хв 
Виноградів-Закарпатський 15.35 2 хв  15.37 20 хв 
Фанчиково 15.50 1 хв  15.51 35 хв 
Нове Село 15.58 1 хв  15.59 43 хв 
Вилок 16.08 1 хв  16.09 53 хв 
Четове 16.15 1 хв  16.16 1 г 
Добросілля 16.22 1 хв  16.23 1 г  7 хв 
Боржава 16.27 1 хв  16.28 1 г  12 хв 
Велика Бакта 16.35 1 хв  16.36 1 г  20 хв 
Берегове 16.43 2 хв  16.45 1 г  28 хв 
Велика Бігань 16.55 1 хв  16.56 1 г  40 хв 
Косини 17.06 1 хв  17.07 1 г  51 хв 
Батрадь 17.15 1 хв  17.16 2 г 
Батьово 17.25 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6581 Королеве — Батьово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28