У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6577 Королеве — Батьово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6577 сполученням Королеве - Батьово відправляється зі станції Королеве о 03.23 і прибуває на станцію Батьово о 05.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чорна Гора, Виноградів-Закарпатський, Фанчиково, Нове Село, Вилок, Четове, Добросілля, Боржава, Велика Бакта, Берегове, Велика Бігань, Косини, Батрадь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Королеве 03.23
Чорна Гора 03.32 1 хв  03.33 9 хв 
Виноградів-Закарпатський 03.42 2 хв  03.44 19 хв 
Фанчиково 03.56 1 хв  03.57 33 хв 
Нове Село 04.02 1 хв  04.03 39 хв 
Вилок 04.09 1 хв  04.10 46 хв 
Четове 04.16 1 хв  04.17 53 хв 
Добросілля 04.23 1 хв  04.24 1 г 
Боржава 04.30 2 хв  04.32 1 г  7 хв 
Велика Бакта 04.41 1 хв  04.42 1 г  18 хв 
Берегове 04.53 7 хв  05.00 1 г  30 хв 
Велика Бігань 05.10 1 хв  05.11 1 г  47 хв 
Косини 05.19 2 хв  05.21 1 г  56 хв 
Батрадь 05.30 1 хв  05.31 2 г  7 хв 
Батьово 05.44 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6577 Королеве — Батьово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031