У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6577 Королеве — Батьово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Королеве - Батьово номер 6577 відправляється зі станції Королеве о 03.23 і прибуває на станцію Батьово о 05.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6577 Королеве - Батьово пролягає по таким станціям як Чорна Гора, Виноградів-Закарпатський, Фанчиково, Нове Село, Вилок, Четове, Добросілля, Боржава, Велика Бакта, Берегове, Велика Бігань, Косини, Батрадь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Королеве 03.23
Чорна Гора 03.32 1 хв  03.33 9 хв 
Виноградів-Закарпатський 03.42 2 хв  03.44 19 хв 
Фанчиково 03.56 1 хв  03.57 33 хв 
Нове Село 04.02 1 хв  04.03 39 хв 
Вилок 04.09 1 хв  04.10 46 хв 
Четове 04.16 1 хв  04.17 53 хв 
Добросілля 04.23 1 хв  04.24 1 г 
Боржава 04.30 2 хв  04.32 1 г  7 хв 
Велика Бакта 04.41 1 хв  04.42 1 г  18 хв 
Берегове 04.53 3 хв  04.56 1 г  30 хв 
Велика Бігань 05.06 1 хв  05.07 1 г  43 хв 
Косини 05.15 2 хв  05.17 1 г  52 хв 
Батрадь 05.26 1 хв  05.27 2 г  3 хв 
Батьово 05.40 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6577 Королеве — Батьово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930