У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6577 Королеве — Батьово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Королеве - Батьово номер 6577 відправляється зі станції Королеве о 03.23 і прибуває на станцію Батьово о 05.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6577 Королеве - Батьово пролягає по таким станціям як Чорна Гора, Виноградів-Закарпатський, Фанчиково, Нове Село, Вилок, Четове, Добросілля, Боржава, Велика Бакта, Берегове, Велика Бігань, Косини, Батрадь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Королеве 03.23
Чорна Гора 03.32 1 хв  03.33 9 хв 
Виноградів-Закарпатський 03.42 2 хв  03.44 19 хв 
Фанчиково 03.56 1 хв  03.57 33 хв 
Нове Село 04.02 1 хв  04.03 39 хв 
Вилок 04.09 1 хв  04.10 46 хв 
Четове 04.16 1 хв  04.17 53 хв 
Добросілля 04.23 1 хв  04.24 1 г 
Боржава 04.30 2 хв  04.32 1 г  7 хв 
Велика Бакта 04.41 1 хв  04.42 1 г  18 хв 
Берегове 04.53 3 хв  04.56 1 г  30 хв 
Велика Бігань 05.06 1 хв  05.07 1 г  43 хв 
Косини 05.15 2 хв  05.17 1 г  52 хв 
Батрадь 05.26 1 хв  05.27 2 г  3 хв 
Батьово 05.40 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6577 Королеве — Батьово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031