У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6577 Королеве — Батьово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Королеве - Батьово номер 6577 відправляється зі станції Королеве о 03.35 і прибуває на станцію Батьово о 06.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6577 Королеве - Батьово пролягає по таким станціям як Чорна Гора, Виноградів-Закарпатський, Фанчиково, Нове Село, Вилок, Четове, Добросілля, Боржава, Велика Бакта, Берегове, Велика Бігань, Косини, Батрадь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Королеве – Батьово складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 68.7 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Королеве 03.35
Чорна Гора 03.44 1 хв  03.45 9 хв 
Виноградів-Закарпатський 03.54 2 хв  03.56 19 хв 
Фанчиково 04.09 1 хв  04.10 34 хв 
Нове Село 04.15 1 хв  04.16 40 хв 
Вилок 04.22 1 хв  04.23 47 хв 
Четове 04.29 1 хв  04.30 54 хв 
Добросілля 04.36 1 хв  04.37 1 г  1 хв 
Боржава 04.44 2 хв  04.46 1 г  9 хв 
Велика Бакта 04.55 1 хв  04.56 1 г  20 хв 
Берегове 05.08 12 хв  05.20 1 г  33 хв 
Велика Бігань 05.30 1 хв  05.31 1 г  55 хв 
Косини 05.41 1 хв  05.42 2 г  6 хв 
Батрадь 05.49 1 хв  05.50 2 г  14 хв 
Батьово 06.00 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6577 Королеве — Батьово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930