У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вербка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вербка:

Актуальний розклад електричок по станції Вербка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вербка з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Заболоття. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 30 хв до пункту призначення Заболоття. Найближчі станції та зупинні пункти Мощена, Ковель. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вербка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Заболоття - Ковель, Ковель - Заболоття. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вербка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6310 Заболоття Ковель 07.23 1 хв  07.24 Курсує щоденно - переглянути
6311 Ковель Заболоття 09.12 1 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
6314 Заболоття Ковель 18.02 1 хв  18.03 Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Заболоття 20.29 1 хв  20.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вербка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вербка