У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Житомир
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Житомир:

Актуальний розклад електричок по станції Житомир містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Житомир з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Козятин-1, Київ-Пас., Новоград-Волинський-1, Вінниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 38 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Строковиці, Нова Бистра, Бистра. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Житомир відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Житомир - Київ-Пас., Коростень - Вінниця, Житомир - Новоград-Волинський-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Житомир відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Житомир - Київ від 107.54 грн. (160.1 км)

  • Житомир - Харків від 236.65 грн.

  • Житомир - Львів від 138.12 грн.

  • Житомир - Дніпро від 192.82 грн.

  • Житомир - Суми(всі вокзали) від 262.61 грн.

  • Житомир - Вінниця(всі вокзали) від 46.13 грн. (127.1 км)

  • Житомир - Ковель від 184.84 грн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Житомир