У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

1118 Км - Ясинувата-Західна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 1118 Км - Ясинувата-Західна:

Поточний розклад електричок 1118 Км - Ясинувата-Західна включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 59 хв зі станції 1118 Км і прибуває на станцію Ясинувата-Західна о 16 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6226/6225 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 8 хв. Між станціями 1118 Км і Ясинувата-Західна цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 1118 Км - Ясинувата-Західна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 1118 Км Ясинувата-Західна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 1118 Км - Ясинувата-Західна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 1118 Км -Ясинувата-Західна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 1118 Км — Ясинувата-Західна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ясинувата-Західна — 1118 Км