У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Будапешт - Зугло
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Будапешт - Зугло:

Розклад поїздів Будапешт Зугло на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Будапешт Зугло найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.20 зі станції Будапешт-Ньюгати, в кінцевий же пункт Зугло прибувають вони відповідно о 07.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Будапешт Зугло є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Будапешт - Зугло складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Будапешт - Зугло можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Будапешт – Зугло залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
34
ЛАТОРИЦЯ
Будапешт Мукачево 07.20
Будапешт-Ньюгати
07.26
Зугло
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Будапешт -Зугло можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Будапешт — Зугло

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Зугло — Будапешт