У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зугло - Будапешт
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Зугло - Будапешт:

Розклад поїздів Зугло Будапешт на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Зугло Будапешт найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.31, 22.29 зі станції Зугло, в кінцевий же пункт Будапешт-Ньюгати прибувають вони відповідно о 18.37, 22.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Зугло Будапешт є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Зугло - Будапешт складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Зугло - Будапешт можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Зугло – Будапешт залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
33 Мукачево Будапешт 18.31
Зугло
18.37
Будапешт-Ньюгати
6 хв Курсує щоденно - переглянути
31 Мукачево Будапешт 22.29
Зугло
22.37
Будапешт-Ньюгати
8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Зугло -Будапешт можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зугло — Будапешт

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Будапешт — Зугло