У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Будапешт-Келенфельд - Захонь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Будапешт-Келенфельд - Захонь:

Розклад поїздів Будапешт-Келенфельд Захонь на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Будапешт-Келенфельд Захонь найчастіше зупиняються на станціях Будапешт-Келеті, Сольнок, Тороксентмиклош, Кишуйсаллаш, Карцаг, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.04, 19.04 зі станції Будапешт-Келенфельд, в кінцевий же пункт Захонь прибувають вони відповідно о 18.20, 23.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Будапешт-Келенфельд Захонь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Будапешт-Келенфельд - Захонь складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Будапешт-Келенфельд - Захонь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Будапешт-Келенфельд – Захонь залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
143 Відень Чоп 13.04
Будапешт-Келенфельд
18.20
Захонь
5 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути
149 Відень Київ 19.04
Будапешт-Келенфельд
23.48
Захонь
4 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Будапешт-Келенфельд -Захонь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Будапешт-Келенфельд — Захонь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Захонь — Будапешт-Келенфельд