У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Захонь - Будапешт-Келенфельд
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Захонь - Будапешт-Келенфельд:

Розклад поїздів Захонь Будапешт-Келенфельд на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Захонь Будапешт-Келенфельд найчастіше зупиняються на станціях Кишварда, Демечер, Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.05 зі станції Захонь, в кінцевий же пункт Будапешт-Келенфельд прибувають вони відповідно о 08.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Захонь Будапешт-Келенфельд є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Захонь - Будапешт-Келенфельд складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Захонь - Будапешт-Келенфельд можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Захонь – Будапешт-Келенфельд залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
140 Чоп Відень 04.05
Захонь
08.53
Будапешт-Келенфельд
4 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Відень 04.05
Захонь
08.53
Будапешт-Келенфельд
4 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Захонь -Будапешт-Келенфельд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Захонь — Будапешт-Келенфельд

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Будапешт-Келенфельд — Захонь