У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Черкаси - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Черкаси - Львів:

Розклад поїздів Черкаси Львів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Черкаси Львів найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Городище, Корсунь, Київ-Пас., Святошин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.50 зі станції Черкаси, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 05.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Черкаси Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Черкаси - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Черкаси - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Черкаси – Львів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Черкаси - Львів можна від 256.01 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Черкаси Івано-Франківськ 16.50
Черкаси
05.37
Львів
12 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Черкаси -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Черкаси — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Черкаси