У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Черкаси - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Черкаси - Львів:

Розклад поїздів Черкаси Львів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Черкаси Львів найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Кирнасівка, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.46 зі станції Черкаси, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 10.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Черкаси Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Черкаси - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Черкаси - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
095Ш Черкаси Львів 19.46
Черкаси
10.37
Львів
14 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Черкаси -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Черкаси — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Черкаси