У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернігів - Київ:

Розклад поїздів Чернігів Київ на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Чернігів Київ найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Бровари, Ім. Бориса Олійника, Вертіївка, Вересоч, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.32, 17.19 зі станції Чернігів, в кінцевий же пункт Київ-Пас., Київ-Деміївський прибувають вони відповідно о 10.15, 20.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернігів Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернігів - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернігів - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Чернігів – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Чернігів - Київ можна від 101.83 гривень. Відстань між залізничними станціями Чернігів та Київ складає 197.2 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернігів -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернігів — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Чернігів