У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Черкаси
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Черкаси:

Розклад поїздів Київ Черкаси на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Київ Черкаси найчастіше зупиняються на станціях Корсунь, Городище, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Дарниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.59, 17.28, 17.50 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Черкаси прибувають вони відповідно о 13.11, 21.22, 20.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Черкаси є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Черкаси складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Київ - Черкаси можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Київ – Черкаси залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Київ - Черкаси можна від 113.35 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Івано-Франківськ Черкаси 08.59
Київ-Пас.
13.11
Черкаси
4 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
148 Київ Одеса 17.28
Київ-Пас.
21.22
Черкаси
3 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
730 Київ Черкаси 17.50
Київ-Пас.
20.56
Черкаси
3 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Черкаси

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Черкаси — Київ