У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Черкаси
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Черкаси:

Розклад поїздів Київ Черкаси на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Київ Черкаси найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Дарниця, Гребінка, Драбове-Барятинське, Пальміра, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.05, 15.55 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Черкаси прибувають вони відповідно о 19.30, 19.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Черкаси є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Черкаси складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Київ - Черкаси можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
782 Київ Черкаси 15.05
Київ-Пас.
19.30
Черкаси
4 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
148К Київ Одеса 15.55
Київ-Пас.
19.53
Черкаси
3 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Черкаси

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Черкаси — Київ