У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Черкаси - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Черкаси - Київ:

Розклад поїздів Черкаси Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Черкаси Київ найчастіше зупиняються на станціях Золотоноша-1, Пальміра, Драбове-Барятинське, Гребінка, Бориспіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.57, 06.30 зі станції Черкаси, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 09.24, 10.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Черкаси Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Черкаси - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Черкаси - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148Ш Одеса Київ 04.57
Черкаси
09.24
Київ-Пас.
4 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
781 Черкаси Київ 06.30
Черкаси
10.59
Київ-Пас.
4 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Черкаси -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Черкаси — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Черкаси