У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Черкаси - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Черкаси - Київ:

Розклад поїздів Черкаси Київ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Черкаси Київ найчастіше зупиняються на станціях Золотоноша-1, Пальміра, Драбове-Барятинське, Гребінка, Бориспіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.15, 06.33, 16.50 зі станції Черкаси, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 09.03, 09.39, 21.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Черкаси Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Черкаси - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Черкаси - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Черкаси – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Черкаси - Київ можна від 114.15 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148 Одеса Київ 04.15
Черкаси
09.03
Київ-Пас.
4 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
729 Черкаси Київ 06.33
Черкаси
09.39
Київ-Пас.
3 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Черкаси Івано-Франківськ 16.50
Черкаси
21.05
Київ-Пас.
4 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Черкаси -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Черкаси — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Черкаси