У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Черкаси
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Черкаси:

Розклад поїздів Львів Черкаси на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Львів Черкаси найчастіше зупиняються на станціях Красне, Губник, Шпола, Багачеве, Звенигородка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.42 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Черкаси прибувають вони відповідно о 04.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Черкаси є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Черкаси складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Львів - Черкаси можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
096Л Львів Черкаси 12.42
Львів
04.06
Черкаси
15 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Черкаси

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Черкаси — Львів