У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Трубіж
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дарниця - Трубіж:

Поточний розклад електричок Дарниця - Трубіж включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 16 хв зі станції Дарниця і прибуває на станцію Трубіж о 15 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6918 сполученням Київ-Волинський - Ніжин, в цьому випадку поїздка займе 1 г 11 хв. Між станціями Дарниця і Трубіж цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Депо Дарниця(16.59), Квітневий(17.19), Семиполки(17.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дарниця - Трубіж, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дарниця Трубіж ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дарниця - Трубіж можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дарниця -Трубіж можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Трубіж

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Трубіж — Дарниця