З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебальцеве - Луганськ(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дебальцеве - Луганськ(всі вокзали):

Розклад поїздів Дебальцеве Луганськ(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дебальцеве Луганськ(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Баронська, Мануїлівка, Кипуча, Комунарськ, Слов'яносербськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.43 зі станції Дебальцеве, в кінцевий же пункт Луганськ прибувають вони відповідно о 13.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дебальцеве Луганськ(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дебальцеве - Луганськ(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дебальцеве - Луганськ(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
603/604 Ясинувата Луганськ 10.43
Дебальцеве
13.19
Луганськ
2 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дебальцеве -Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебальцеве — Луганськ(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Луганськ(всі вокзали) — Дебальцеве