У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луганськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Луганськ:

Актуальний розклад електричок по станції Луганськ містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Луганськ з такими станціями і населеними пунктами як Лантратівка, Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 24 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти РЕП, 78 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Луганськ відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Луганськ - Лантратівка, Дебальцеве - Луганськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Луганськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6429 Дебальцеве Луганськ 07.19 Курсує щоденно - переглянути
6491/6490/ Луганськ Лантратівка 07.40 Курсує щоденно - переглянути
6428 Луганськ Дебальцеве 17.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Луганськ