У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луганськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Луганськ:

Актуальний розклад електричок по станції Луганськ містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Луганськ з такими станціями і населеними пунктами як Дебальцеве, Лантратівка, Кринична, Мануїлівка, Родакове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 30 хв до пункту призначення Кіндрашівська Нова. Найближчі станції та зупинні пункти РЕП, 78 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Луганськ відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Луганськ - Кринична, Родакове - Луганськ, Луганськ - Мануїлівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Луганськ відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Луганськ