У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебрецен - Будапешт-Ньюгати
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дебрецен - Будапешт-Ньюгати:

Розклад поїздів Дебрецен Будапешт-Ньюгати на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Дебрецен Будапешт-Ньюгати найчастіше зупиняються на станціях Хайдусобосло, Пюштекладань, Сольнок, Цеглед, Зугло, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.08 зі станції Дебрецен, в кінцевий же пункт Будапешт-Ньюгати прибувають вони відповідно о 18.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дебрецен Будапешт-Ньюгати є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дебрецен - Будапешт-Ньюгати складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дебрецен - Будапешт-Ньюгати можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
033Л Мукачево Будапешт 16.08
Дебрецен
18.37
Будапешт-Ньюгати
2 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дебрецен -Будапешт-Ньюгати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебрецен — Будапешт-Ньюгати

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Будапешт-Ньюгати — Дебрецен