У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебрецен - Відень Центральний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дебрецен - Відень Центральний:

Розклад поїздів Дебрецен Відень Центральний на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Дебрецен Відень Центральний найчастіше зупиняються на станціях Хайдусобосло, Пюштекладань, Карцаг, Кішуйсаллаш, Терексентмиклош, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.35 зі станції Дебрецен, в кінцевий же пункт Відень Центральний прибувають вони відповідно о 11.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дебрецен Відень Центральний є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дебрецен - Відень Центральний складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дебрецен - Відень Центральний можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
139Д Чоп Відень 05.35
Дебрецен
11.21
Відень Центральний
5 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Відень 05.35
Дебрецен
11.21
Відень Центральний
5 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дебрецен -Відень Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебрецен — Відень Центральний

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Відень Центральний — Дебрецен