У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демблін - Наленчув
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Демблін - Наленчув:

Розклад поїздів Демблін Наленчув на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Демблін Наленчув найчастіше зупиняються на станціях Пулави Място, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.35 зі станції Демблін, в кінцевий же пункт Наленчув прибувають вони відповідно о 20.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Демблін Наленчув є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Демблін - Наленчув складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Демблін - Наленчув можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
068Л Варшава Київ 19.35
Демблін
20.22
Наленчув
47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Демблін -Наленчув можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демблін — Наленчув

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Наленчув — Демблін