У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - Згода
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - Згода:

Поточний розклад електричок Депо - Згода включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 13 хв зі станції Депо і прибуває на станцію Згода о 21 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6314 сполученням Миколаїв Вантажний - Долинська, в цьому випадку поїздка займе 3 г 41 хв. Між станціями Депо і Згода цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Дослідна(09.18), Лоцкине(10.12), Барвінок(11.01), Добровільський(11.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - Згода, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Згода ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - Згода можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Депо та Згода – 141.0 км. Ціна квитка на електричку Депо Згода складає 43.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6314 Миколаїв Долинська 09.09
Депо
12.50
Згода
3 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 18.13
Депо
21.50
Згода
3 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -Згода можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо — Згода

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Згода — Депо