У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Згода - Депо
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Згода - Депо:

Поточний розклад електричок Згода - Депо включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 12 хв зі станції Згода і прибуває на станцію Депо о 17 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6313 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 3 г 26 хв. Між станціями Згода і Депо цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Данилівка(14.19), Новий Буг(15.17), Горожене(16.00), Городня(16.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Згода - Депо, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Згода Депо ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Згода - Депо можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 03.20
Згода
06.46
Депо
3 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 14.12
Згода
17.38
Депо
3 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Згода -Депо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Згода — Депо

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Депо — Згода