У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - Одеса-Сортувальна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - Одеса-Сортувальна:

Поточний розклад електричок Депо - Одеса-Сортувальна включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 01 хв зі станції Депо і прибуває на станцію Одеса-Сортувальна о 21 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6406 сполученням Одеса-Головна - Колосівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Депо і Одеса-Сортувальна цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - Одеса-Сортувальна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Одеса-Сортувальна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - Одеса-Сортувальна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -Одеса-Сортувальна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .