У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Одеса:

Розклад поїздів Деражня Одеса на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Одеса найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.26, 07.27 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 09.58, 14.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Деражня - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Деражня