У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драчино - Бескит
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Драчино - Бескит:

Поточний розклад електричок Драчино - Бескит включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 41 хв зі станції Драчино і прибуває на станцію Бескит о 17 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6508 сполученням Мукачево - Лавочне, в цьому випадку поїздка займе 1 г 20 хв. Між станціями Драчино і Бескит цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Свалява(21.31), 1662 Км(21.56), Гукливий(22.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Драчино - Бескит, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Драчино Бескит ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Драчино - Бескит можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6506 Мукачево Стрий 16.41
Драчино
17.56
Бескит
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути
6508 Мукачево Лавочне 21.26
Драчино
22.46
Бескит
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Драчино -Бескит можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Драчино — Бескит

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бескит — Драчино