У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Джулинка - Гайворон
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Джулинка - Гайворон:

Поточний розклад електричок Джулинка - Гайворон включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 19 хв зі станції Джулинка і прибуває на станцію Гайворон о 23 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6631 сполученням Вінниця - Гайворон, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Джулинка і Гайворон цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Джулинка - Гайворон, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Джулинка Гайворон ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Джулинка - Гайворон можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6631 Вінниця Гайворон 23.19
Джулинка
23.47
Гайворон
28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Джулинка -Гайворон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Джулинка — Гайворон

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гайворон — Джулинка