У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івачкове - Здолбунів-Південний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Івачкове - Здолбунів-Південний:

Поточний розклад електричок Івачкове - Здолбунів-Південний включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 05 хв зі станції Івачкове і прибуває на станцію Здолбунів-Південний о 20 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6287 сполученням Шепетівка - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Івачкове і Здолбунів-Південний цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Івачкове - Здолбунів-Південний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Івачкове Здолбунів-Південний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Івачкове - Здолбунів-Південний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Івачкове та Здолбунів-Південний – 8.2 км. Ціна квитка на електричку Івачкове Здолбунів-Південний складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Івачкове -Здолбунів-Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івачкове — Здолбунів-Південний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Здолбунів-Південний — Івачкове