У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Південний - Івачкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів-Південний - Івачкове:

Поточний розклад електричок Здолбунів-Південний - Івачкове включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 46 хв зі станції Здолбунів-Південний і прибуває на станцію Івачкове о 21 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6288 сполученням Здолбунів-Пас. - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Здолбунів-Південний і Івачкове цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів-Південний - Івачкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів-Південний Івачкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів-Південний - Івачкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Здолбунів-Південний та Івачкове – 8.2 км. Ціна квитка на електричку Здолбунів-Південний Івачкове складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів-Південний -Івачкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Південний — Івачкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Івачкове — Здолбунів-Південний