У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Хмельницький - Дніпро:

Розклад поїздів Хмельницький Дніпро на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Хмельницький Дніпро найчастіше зупиняються на станціях П'ятихатки-Пас., Олександрія, Верхівцеве, Корсунь, Деражня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.10, 05.40, 15.07 зі станції Хмельницький, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 19.50, 05.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Хмельницький Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Хмельницький - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Хмельницький - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Хмельницький -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Хмельницький