У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Хмельницький:

Розклад поїздів Дніпро Хмельницький на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, П'ятихатки-Пас., Корсунь, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.26, 18.00, 22.51 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 03.25, 08.53, 13.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Дніпро