У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Хмельницький - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Хмельницький Івано-Франківськ на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Хмельницький Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Львів, Волочиськ, Ходорів, Підволочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.23, 01.48, 02.19 зі станції Хмельницький, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 07.18, 08.56, 10.17 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Хмельницький Івано-Франківськ говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Хмельницький - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Хмельницький - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Хмельницький -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Хмельницький