У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Хмельницький - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Хмельницький Івано-Франківськ на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Хмельницький Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Львів, Ходорів, Волочиськ, Підзамче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.28, 19.52 зі станції Хмельницький, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 13.18, 03.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Хмельницький Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Хмельницький - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Хмельницький - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Хмельницький -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Хмельницький