У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Козятин - Єреміївка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Козятин - Єреміївка:

Розклад поїздів Козятин Єреміївка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Козятин Єреміївка найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Крижопіль, Рудниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.01 зі станції Козятин-1, в кінцевий же пункт Єреміївка прибувають вони відповідно о 05.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Козятин Єреміївка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Козятин - Єреміївка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Козятин - Єреміївка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Козятин – Єреміївка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
105
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Київ Одеса 00.01
Козятин-1
05.45
Єреміївка
5 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Козятин -Єреміївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .