У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мшана - Зимна Вода
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мшана - Зимна Вода:

Поточний розклад електричок Мшана - Зимна Вода включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 28 хв зі станції Мшана і прибуває на станцію Зимна Вода о 07 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6102 сполученням Мостиська-2 - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями Мшана і Зимна Вода цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мшана - Зимна Вода, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мшана Зимна Вода ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мшана - Зимна Вода можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Мшана та Зимна Вода – 7.5 км. Ціна квитка на електричку Мшана Зимна Вода складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6102 Мостиська Львів 06.07
Мшана
06.18
Зимна Вода
11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6126 Шкло-Старжиська Львів 07.05
Мшана
07.15
Зимна Вода
10 хв Курсує щоденно - переглянути
6106 Мостиська Львів 07.28
Мшана
07.36
Зимна Вода
8 хв Курсує щоденно - переглянути
6112 Мостиська Львів 18.34
Мшана
18.43
Зимна Вода
9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мшана -Зимна Вода можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мшана — Зимна Вода

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зимна Вода — Мшана