У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нове Садівництво - Засілля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Нове Садівництво - Засілля:

Поточний розклад електричок Нове Садівництво - Засілля включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 16 хв зі станції Нове Садівництво і прибуває на станцію Засілля о 18 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Миколаїв Вантажний - Біла Криниця, в цьому випадку поїздка займе 1 г 13 хв. Між станціями Нове Садівництво і Засілля цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Пост 230 Км(17.21), Водник(18.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Нове Садівництво - Засілля, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Нове Садівництво Засілля ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Нове Садівництво - Засілля можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Нове Садівництво та Засілля – 32.0 км. Ціна квитка на електричку Нове Садівництво Засілля складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Миколаїв Біла Криниця 17.16
Нове Садівництво
18.29
Засілля
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Нове Садівництво -Засілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Нове Садівництво — Засілля

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Засілля — Нове Садівництво