У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Засілля - Нове Садівництво
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Засілля - Нове Садівництво:

Поточний розклад електричок Засілля - Нове Садівництво включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 33 хв зі станції Засілля і прибуває на станцію Нове Садівництво о 07 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6321 сполученням Біла Криниця - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 14 хв. Між станціями Засілля і Нове Садівництво цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Супутник(06.48), Миколаїв-Пас.(07.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Засілля - Нове Садівництво, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Засілля Нове Садівництво ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Засілля - Нове Садівництво можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Засілля та Нове Садівництво – 32.0 км. Ціна квитка на електричку Засілля Нове Садівництво складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6321 Біла Криниця Миколаїв 06.33
Засілля
07.47
Нове Садівництво
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Засілля -Нове Садівництво можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Засілля — Нове Садівництво

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нове Садівництво — Засілля