У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новогупалівка - Запоріжжя-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Новогупалівка - Запоріжжя-1:

Поточний розклад електричок Новогупалівка - Запоріжжя-1 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 53 хв зі станції Новогупалівка і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 12 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6124-6123 сполученням Дніпро-Головний - Запоріжжя-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Новогупалівка і Запоріжжя-1 цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них 1074 Км(16.14), Мотор(16.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Новогупалівка - Запоріжжя-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Новогупалівка Запоріжжя-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Новогупалівка - Запоріжжя-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Новогупалівка та Запоріжжя-1 – 37.4 км. Ціна квитка на електричку Новогупалівка Запоріжжя-1 складає 18.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6548-6547* Дніпро Запоріжжя 11.53
Новогупалівка
12.50
Запоріжжя-1
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6124-6123* Дніпро Запоріжжя 16.05
Новогупалівка
17.05
Запоріжжя-1
1 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Новогупалівка -Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Новогупалівка — Запоріжжя-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя-1 — Новогупалівка