З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Запоріжжя:

Розклад поїздів Київ Запоріжжя на поточний момент містить 11 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Київ Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Дарниця, Кириківка, Павлоград-1, Лозова, Краснопавлівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.22, 07.08, 11.50 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 13.50, 14.31, 20.26 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Київ Запоріжжя свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Київ