У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Запоріжжя:

Розклад поїздів Київ Запоріжжя на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Київ Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, П'ятихатки-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.35, 22.17 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 14.15, 07.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Київ – Запоріжжя залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Київ - Запоріжжя можна від 248.11 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
732
ІНТЕРСІТІ+
Київ Запоріжжя 06.35
Київ-Пас.
14.15
Запоріжжя-1
7 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
38 Київ Запоріжжя 22.17
Київ-Пас.
07.37
Запоріжжя-1
9 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Київ