У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Запоріжжя:

Розклад поїздів Київ Запоріжжя на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Київ Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.18 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 07.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
38 Київ Запоріжжя 21.18
Київ-Пас.
07.38
Запоріжжя-1
10 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Київ