У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса-Пересип - Зарічанський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Одеса-Пересип - Зарічанський:

Поточний розклад електричок Одеса-Пересип - Зарічанський включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 53 хв зі станції Одеса-Пересип і прибуває на станцію Зарічанський о 10 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6408 сполученням Одеса-Головна - Колосівка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 0 хв. Між станціями Одеса-Пересип і Зарічанський цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них Депо(21.00), Перемога(21.30), Чорноморська(22.00), 1249 Км(22.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Одеса-Пересип - Зарічанський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Одеса-Пересип Зарічанський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Одеса-Пересип - Зарічанський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Одеса-Пересип та Зарічанський – 74.0 км. Ціна квитка на електричку Одеса-Пересип Зарічанський складає 32.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Одеса-Пересип -Зарічанський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса-Пересип — Зарічанський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зарічанський — Одеса-Пересип